english version  
Mediton - Oficyna Wydawnicza
Strona główna Czasopisma Książki Konferencje i zjazdy Aktualności Mediton Kontakt  
   Konferencje i zjazdywersja do druku

  Archiwum
OTORYNOLARYNGOLOGIA
III Konferencja Naukowo-Szkoleniowa
Łódź, 14 - 17 września 2005


Szanowni Państwo! Drogie Koleżanki i Koledzy!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej „Otorynolaryngologia Łódź 2005”, która odbędzie się w dniach 14-17 września 2005 roku w Łodzi.

Program szkoleniowy konferencji będzie się składał z sesji plenarnych, głównych i warsztatów. Sesje główne i plenarne, poświęcone szerokiej problematyce dotyczącej wszystkich dziedzin otolaryngologii, obejmować będą wykłady przygotowane przez wybitnych polskich specjalistów, a także wykładowców z zagranicy i powinny zainteresować lekarzy różnych specjalności.

W sobotę odbędą się warsztaty czyli spotkania dyskusyjne w mniejszych grupach, dla osób zainteresowanych poszczególnymi zagadnieniami, prowadzone również przez wybitnych ekspertów. Skupiać się będą na praktycznych aspektach diagnostyki i leczenia chorób laryngologicznych, a ich nieformalny charakter ma umożliwić poruszenie zagadnień, które, choć ważne w codziennej praktyce, trudne są do przedyskutowania w czasie obrad plenarnych. Wykaz proponowanych tematów do wyboru uczestników przedstawimy w następnym komunikacie.

Oprócz części szkoleniowej konferencji istotny nacisk położony będzie również na doniesienia oryginalne, prezentowane w formie doniesień ustnych i plakatowych. Powinny one stworzyć okazję do podzielenia się wynikami własnych badań i do merytorycznych dyskusji w nieformalnej atmosferze.

Zapraszamy Państwa do wczesnego zgłaszania uczestnictwa w Konferencji, co umożliwi nam przygotowanie atrakcyjnego programu towarzyskiego i zaprezentowania nocnych uroków naszego miasta.

Prof. dr hab. Mariola Śliwińska-Kowalska

Organizator:
MEDITON
ul. Sienkiewicza 101/109 lok. 115
90-301 Łódź
tel./fax: 42 636 35 18
mediton@alergie.pl

Komitet naukowy:
Centrum Profilaktyki i Leczenia Zaburzeń Głosu i Słuchu
Instytut Medycyny Pracy w Łodzi
ul. Św. Teresy 8
90-950 Łódź
tel.: 42 631 45 21, fax: 42 631 45 19

Uwaga!
Wśród osób, które do 31 pażdziernika 2004 r. odeślą wypełnioną kartę zgłoszenia uczestnictwa rozlosowanych zostanie 10 zwolnień z opłaty rejestracyjnej na III Konferencję „Otorynolaryngologia Łódź 2005"”.Strona główna | Czasopisma | Książki | Konferencje i zjazdy | Aktualności | Mediton | Kontakt

Copyright © 1996-2023 Oficyna Wydawnicza MEDITON | Wszelkie prawa zastrzeżone.