wersja polska  
Mediton - Publishing House
Start page  Journals  Books  Conferences  News  Mediton  Contact   
   Conferencesprint this

Patronat medialny:
Lekarz - miesięcznik dla lekarza rodzinnego, internisty, pediatry Służba Zdrowia - gazeta ludzi wolnego zawodu
  Archive
ALLERGY ASTHMA AND CLINICAL IMMUNOLOGY
10th Central and Eastern European Conference
Łódź, 17 - 19 June 2010


 Koleżanki i Koledzy

            Zapraszam serdecznie do udziału w X Jubileuszowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Alergia Astma Immunologia Kliniczna – Łódź 2010, która odbędzie się w Łodzi w dniach 17-19 czerwca 2010 r. Miejscem Konferencji, po raz pierwszy, będzie nowe centrum kongresowe otwarte na terenie słynnej łódzkiej Manufaktury, stwarzające doskonałe warunki dla wykładów, prezentacji i dyskusji.

Przygotowaliśmy ciekawy edukacyjny i naukowy program Konferencji obejmujący najnowsze standardy diagnostyki i leczenia astmy, chorób alergicznych, ale także innych chorób o podłożu zapalnym. Sesje główne będą się odbywać w nowej formule: po wykładach prowadzona będzie „dyskusja okrągłego stołu” dotycząca zasadniczych wątków przedstawianej problematyki.

W piątek rano zapraszamy na warsztaty połączone z lekkim „śniadaniem” – w mniejszych grupach omawiane będą w formie praktycznego szkolenia wybrane zagadnienia chorób alergicznych.

Naukowy charakter Konferencji uzupełnią doniesienia oryginalne (ustne i plakatowe), które będą okazją do przedstawienia wyników własnych badań.

 

Zapraszam do Łodzi

 

                        prof. dr hab. med. Marek L. Kowalski

                        Przewodniczący Komitetu Naukowego i OrganizacyjnegoStart page | Journals | Books | Conferences | News | Mediton | Contact

Copyright © 1996-2021 Mediton Publishing House | All rights reserved.